Українською English На русском

Питання і відповіді


Ми впевнені, що наші студенти зможуть назвати Вам безліч переваг дистанційного навчання в СумДУ. Питання Чи сподобалось Вам так навчатись? ПитанняВ чому, на вашу думку, переваги дистанційної форми навчання? Питання Чому Ви обрали саме СумДУ? Шевченко Олена
м. Ромни
Інформатика
Так, сподобалось,дуже зручно. Пізнала багато нового. Така форма навчання дає можливість ефективно та з користю використовувати свій вільний час. Дякую за надану можливість.
photo
Решетнік Ілона
м. Хмельницький
Інформатика
На мою думку, це дуже вдалий експеримент, можливо він не зовсім пройшов успішно, так би як Вам хотілося, але це була моя перша практика. Мені дуже сподобалося, а якщо ще виконувати завдання, згідно програми, вчасно - це може перетворитися на цікаву і захоплюючу гру. Я пізно почала виконувати завдання, так, як пізно була проінформована. Якби всі дисципліни, або хоча би більшість перевели на дану форму навчання - це дуже скоротило би мій і Ваш дорогоцінний час. Я думаю, більшість студентів мене підтримує.
photo
Краснянська Ірина
м. Білопілля
Економіка
Я в захваті від навчання в СумДУ!!!!!!!!!!!!
На мою думку одна з основних переваг цієї форми полягає в тому, що сесія один раз на рік, а це суттєво полегшує поєднання роботи з навчанням.Також ти можеш навчатися на робочому місці. Це класно!!!!!!!!
СумДУ це СумДУ. Цього пояснювати не треба!!!!!!!
ПРИЄДНУЙТЕСЬ!:)
photo
Завінська Катерина
м. Коростень
Інформатика
Дуже подобається
Можливість займатися в зручний для себе час,вивчає в людині самоорганізацію,легкий і дуже зручний доступ до джерел інформації, а саме головне, це самостійне приймання важливих рішень.
Також приєднуюсь до слів попередніх студентів, бо СумДу - один із провідних університетів України.=)
photo
Ступницький Андрій
м. Лебедин
Економіка
Так, подобається. Враження цілком позитивне.
Переваги в тому, що не треба самому сидіти по бібліотеках шукати матеріал. Все є в лекціях, підготованих викладачами. Відкривай і читай.
Бо СумДУ - один з провідних університетів України.
photo
Кисельова Оксана
м. Охтирка
Фінанси
Так ,але трохи ніяково, заочна форма багато чим відрізнялася.
Всі завдання є присутні, не треба чекати коли викладач з якогось предмета передасть завдання для робіт, щоб підготуватися до сесії.
В нашому місті це єдиний заклад, який знаходиться в місті і не треба далеко їздити на сесії.
photo
Зелінська Тетяна
м. Бар
Фінанси
Розглядаючи курс дистанційного навчання в ракурсі ефективності засвоєння знань студентами, порівнюючи з заочною формою, то фаворитом безперечно є дистанційна форма.
Серед головного, збережені усі елементи навчання заочної форми – ознайомлення студента з предметом, правильністю виконання контрольного завдання. Перевага дистанційного – опрацювання самостійно предмета з метою допуску до контрольного підсумку. Консультування з викладачем у доступний для себе час. Практичні завдання.
Розглядаючи головну сторінку сайту, на мою думку, слід змінити її оформлення. Добавити світлих тонів. Прекрасно було б помістити фото Сумського державного університету, фото з різного ракурсу. Ліворуч, помістити інформацію про користувачів, що присутні на сайті.
Категорія повідомлення:
 • попрацювати над тим, щоб при написані та відправці листа можна було б бачити, хто в даний час є на сайті;
 • добавити панель інструментів, де б можна було б обрати шрифт, змінити курсив, виділи важливі слова, добавити смайлики;
 • добавити категорію друзів. При написані листа можна буде швидко відправити найближчому колу необхідну інформацію;
 • добавити підкатегорію "Чорновики"!
 • добавити функцію "Коли буде доставлено";
 • замінити слово "НЕПОТРІБ" на "КОРЗИНА";
 • попрацюйте, будь ласка, над швидкими повідомленнями.
Категорія документи:
 • «програмне забезпечення» - бракує інформації про програми для скачування, можливо вони пришвидшать та покращать якість роботи. Багато користувачів знайомляться вперше з програмним забезпеченням, а коротка інформація як раз в час.
 • Необхідно створити рейтингову систему успішності студентів та виконання програми у балах як по предметах окремо, так і в цілому. Цікаво було б дізнатися про стан виконання завдань. Та й змагальна форма завжди приносила позитивний ефект.
 • «фото» необхідно поставити завдання отримати та згрупувати інформацію про всі центри дистанційного навчання. Це не так важко, а ефект вражаючий.
 • Необхідно згрупувати студентів по групах, для кращого орієнтування студентів.
photo
Сухонос Оксана
м. Охтирка
Економіка
Деякі незручності у користуванні системою дистанційного навчання виникли в процесі навчання, а саме відволікають увагу функції «Переглянути/додати коментар» та «Если ошибка».
На мою думку система дистанційного навчання зручна і легка у використанні. Дуже цікаві тренажери та задачі. Я вважаю, що дистанційне навчання хоч і зручніше, з того боку що можна займатися у будь який час та будь якому місці.
photo
Корабельська Аліна
м. Охтирка
Фінанси
На мою думку, в системі дистанційного навчання СумДУ досить оперативний, зручний та продуманий спосіб листування. Подобається, що в даний спосіб листування через повідомлення на сайті можна спілкуватися з викладачами та однокурсниками.
Зауважень не маю.
photo
Ануфрiєва Тетяна
м. Могилів-Подільський
Фінанси
Я вважаю, що створену систему дистанційного навчання СУМДУ можна характеризувати як досить зручну систему. Меню сайту складається з самих необхідних функцій, які потрібні для забезпечення процесу навчання, програма наповнена, курси лекцій доступні, вичерпні та змістовні, навчальна програма дозволяє отримати глибокі знання з визначених предметів. Все необхідне для вичерпної інформації на сайті можна легко та швидко знайти та розібратися.
Дякую!
photo
Липська Тетяна
м. Новгород-Сіверьский
Фінанси
Дуже подобається система дистанційного навчання.
Листування в системі дистанційного навчання зручне.
photo
Рогова Тетяна
м. Охтирка
Економіка
На мою думку система дистанційного навчання добре удосконалена , у системі багато інформації, яка необхідна абітурієнту для вивчення предметів свого курсу. Незручності у користуванні системою дистанційного навчання у мене не виникали протягом вивчення дистанційного курсу. Мені дуже сподобалось навчатися на дистанційному навчанні. Так як я працюю у мене дуже мало часу на навчання, а з дистанційним навчанням мені дуже зручно, як є вільна хвилинка я заходжу на сторінку та опрацьовую матеріал.
Велика Вам подяка за створення сайта дистанційного навчання.
photo
Антипенко Світлана
м. Новгород-Сіверський
Фінанси
Мені дуже подобається користуватися системою дистанційного навчання.
Савчукова Валентина
м. Новгород-Сіверський
Фінанси
Хочу Вам розповісти щодо роботи в системі дистанційного навчання.
На даний час це є дуже актуальною системою і не звичайною: Загалом мені подобається дана система навчання, коли день займаєшся своїми справами, а вже ввечері, також удома, займаєшся навчанням. Дякую за порозуміння.
photo
Сидоренко Юлія
м. Охтирка
Економіка
Я не уявляю як можна покращити систему дистанційного навчання. Так форма навчання для мене стала чимось новим і доволі важким – відчуваю себе дослідником. Добре, що у любий час можна завітати на сайт і зробити якесь завдання.
photo
Федоренко Дмитро
м. Охтирка
Інформатика
Новим дизайном сайту задоволений, все що потрібно – дуже легко знаходиться за допомогою декількох кліків
photo
Юнчик Наталiя
м. Новодністровськ
Фінанси
Завдяки вашій системі дистанційного навчання я навчилася працювати з комп’ютером.
На мою думку в системі дистанційного навчання дуже продумана та зрручна в користуванні система листування.
photo
Шандиба Сергій
м. Охтирка
Економіка
На мою думку система дистанційного навчання легка у використанні. Мені дуже сподобалися тренажери.
photo
Костиря Ірина
м. Новгород-Сіверський
Фінанси
Як на мене, то мені дуже подобається сама система дистанційного навчання. Дуже добре розроблені лекці. Едине що можна було б порекомендувати це посилання на додаткові джерела (сайти, електронні книжки) для більш глибокого вивчення.
photo
Щербань Вікторія
м. Охтирка
Економіка
Система дистанційного навчання мені подобається. У процесі роботи труднощів не виникло.
В системі дистанційного навчання СумДУ зручна в користуванні система листування.
photo
Рудь Олена
м. Охтирка
Економіка
Мені дуже подобаєтся дистанційне навчання СумДУ, в ньому зручно, як для мене, навчатися.
photo
Скромкова Софія
м. Охтирка
Економіка
Система дистанційного навчання зручна і легка у користуванні.
photo
Полевський Олексій
м. Бар
Інформатика
Ваша система дистанційного навчання, є дость цікавою та потрібною. Я можу з неї багато дізнаватись цікавої інформації.
Надалі вам бажаю, творчого натхнення, та нових успіхів.
photo
Швець Людмила
м. Охтирка
Економіка
На мою думку, система дистанційного навчання добре удосконалена. У системі багато інформації, яка необхідна студенту для вивчення предметів свого курсу. Протягом вивчення дистанційного курсу незручності у користуванні системою у мене не виникали. Мені дуже сподобалося навчатися за допомогою цієї форми навчання. Так як я працюю, у мене дуже мало часу на навчання, а з дистанційним навчання мені зручно, адже я можу опрацьовувати матеріал у будь-який проміжок часу. Це вперше, коли в нашому місті запровадили таку систему, я залишилася задоволеною зручністю користування.
Сагайда Наталiя
с. Яришів
Фінанси
Я вважаю, що створену систему дистанційного навчання СумДУ можна характеризувати як досить зручну систему. Меню сайту складається з самих необхідних функцій, які потрібні для забезпечення процесу навчання, програма наповнена, курси лекцій доступні, вичерпні та змістовні, навчальна програма дозволяє отримати глибокі знання з визначених предметів. У мене пропозицій немає, тому що все необхідне для вичерпної інформації на сайті можна легко та швидко знайти та розібратися.
Гжибовський Володимир
м. Могилів-Подільський
Фінанси
Я вважаю, що створену систему дистанційного навчання СУМДУ можна характеризувати як досить зручну систему. Меню сайту складається з самих необхідних функцій, які потрібні для забезпечення процесу навчання, програма наповнена, курси лекцій доступні, вичерпні та змістовні, навчальна програма дозволяє отримати глибокі знання з визначених предметів. У мене пропозицій немає, тому що все необхідне для вичерпної інформації на сайті можна легко та швидко знайти та розібратися.
Дякую!
photo
Громека Марина
м. Лебедин
Економіка
Дякую Вам за зручну систему дистанційного навчання, що дає можливість швидкого доступу до всіх вивчених дисциплін та у зручний час виконувати завдання. Зауважень до системи немає, все працює добре та зрозуміло!!
photo
Шевченко Сергій
м. Червонозаводське
Економіка
Щодо системи дистанційного навчання, то
 • дистанційне навчання дешевше багатьох інших форм навчання;
 • ми самі вирішуемо, як часто і скільки займатись;
 • дистанційне навчання перспективне - доля дистанційних технологій в освіті постійно зростає;
 • ми можемо задати всі питання з теми, і при цьому є час, щоб самостійно подумати над відповідями;
 • індивідуальний підхід до кожного: Ви можете отримати відповіді саме на Ваші питання з теми;
 • дистанційним навчанням може займатись кожний бажаючий.
Інформації достатньо ,як освітньої , так і довідкової.
На мою думку єдине чого бракує завжди це бажання вчитися і наполегливості.
Листування в системі дистанційної освіти зручне і просте, в одночас забезпечує постійний контакт між педагогом та студентами, досить інформативне.
Єдина пропозиція, щоб про термінову інформацію повідомлення приходило на мобільний телефон студента, так, як не завжди є можливість заходити в мережу.
Савчукова Валентина
м. Новгород-Сіверський
Фінанси
На даний час система дистанційного навчання є дуже актуальною та зручною.
Вважаю потрібно більш позитивної реклами щодо дистанційного навчання та роботи сайту.
Вважаю розширити форум спілкування з викладачами та студентами (online).
Загалом мені подобається дана система навчання.
Дякую за порозуміння.
Копчинський Євгенiй
м. Могилів-Подільський
Фінанси
На мою думку, створена система дистанційного навчання є досить зручною, меню сайта має всі необхідні функції, для забезпечення процесу навчання, меню досить наповнене, курси лекцій - змістовні, навчальна програма дозволяє отримати глибокі знання з визначених предметів.
Із сторінками «Довідка», «Повідомлення», а також із функціональністю даних сторінок, ознайомився за допомогою курсу лекцій, та практично, тому зазначу слідуюче:
Сторінка «Довідка» на мою думку є важливою складовою сайту, що дає змогу отримати відповіді на цілий ряд питань загального характеру, сторінку достатньо пропрацьовано тому зауважень, по роботі в цій сторінці у мене немає.
Щодо безпосереднього, листування за допомогою меню «Повідомлення», також зауважу про високу зручність, даної сторінки і її інструментарних складових, отож і зауваження відповідно відсутні.
Розглянувши більш детально, дане меню, та виділивши «операції з повідомленнями», я вважаю, що функціональність даного розділу цілком задовільна – всі необхідні операції проводяться мною без яких то було б труднощів, набору інструментів розділу цілком достатньо для повноцінної роботи на даній сторінці.
photo
Харченко Інна
м. Тростянець
Економіка
На мою думку система дистанційного навчання зручна і легка у використанні. Дуже цікаві тренажери та задачі. До багатьох предметів їх не вистачає.
Листування в системі дистанційного навчання, на мою думку, є головним засобом спілкування. Створення листів із використанням будь-якого із запропонованих способів створення повідомлень на даному сайті достатньо зручне і послідовне.
photo
Дікшас Тетяна
м. Сумы
Фінанси
Что касается общения и работы в сфере диистанционного обучения, то это очень удобная программа. Очень удобно заниматься не отрываясь от работы. Внутренняя система сообщений позволяет вести переписку между студентами, преподавателями и сотрудниками деканата. В системе можно найти все материалы, которые нужны для изучения конкретной дисциплины. У меня нет замечаний.
Андріїшина Оксана Петрівна
м. Железногорск
Фінанси
Внутренняя система сообщений позволяет вести переписку между студентами, преподавателями и сотрудниками деканата. Очень удобно заниматься, не отрываясь от работы. В системе можно найти все материалы, которые нужны для изучения конкретной дисциплины.
photo
Пахілов Дмитро Сергійович
м. Токмак
Обладнання хімвиробництва
На мою думку, інформація щодо системи дистанційного навчання для абітурієнтів є вичерпною і докладною. Її достатньо для того, щоб абітурієнт зробив свій вибір на користь саме цієї форми навчання.
photo
Крамаренко Марина Геннадіївна
м. Могилів-Подільський
Фінанси
З системою дистанційного навчання я зустрілась вперше. Була приємно вражена. Мені подобається навчатись в такий спосіб, адже я можу поєднувати навчання та роботу, це дуже зручно. На мою думку, в системі дистанційного навчання СумДУ досить оперативний, зручний та продуманий спосіб листування. Подобається, що в даний спосіб через повідомлення на сайті можна спілкуватися з викладачами та однокурсниками. Якщо дотримуватись вказівок можна все зрозуміти та правильно відіслати завдання.
Гвоздінська Євгенія Олександрівна
м. Могилів-Подільський
Фінанси
Я вважаю що на сайті є достатній обсяг інформації для ознайомлення з дисциплінами, лекції є зрозумілими та обширними.
Гончар Руслан Ігорович
м. Могилів-Подільський
Фінанси
Система дистанційного навчання дуже зручна. Всі завдання доступні в будь-який момент, не треба чекати коли викладач передасть завдання для робіт, щоб підготуватися до сесії.
photo
Дудка Ірина Вікторівна
смт. Жовтневе
Фінанси
На мою думку, сайт дистанційного навчання зроблено дуже добре. Вся інформація яка необхідна для абітурієнтів та процесу навчання зрозуміла і доступна. За допомогою відео можна зрозуміти що і як робити. І в загалі, оформлення сайту відмінне.
Покотілов Віталій Олегович
м. Білопілля
Економiка
На мою думку, система дистанційного навчання є досить зручною, оскільки абітурієнт може індивідуально планувати графік та результати свого навчання. Ця перевага досить суттєва в наш час. На мій погляд ,на сайті розміщено достатньо корисної інформації. Незручностей у користуванні взагалі не виникало.
photo
Ярохно Людмила Петрівна
м. Конотоп
Фінанси
Виконувати завдання і надсилати їх на перевірку викладачу по Інтернету, не виходячи з дому - мені дуже зручно. Програми для звітності не складні. Досить доступні і зрозумілі пояснення до завдань.
photo
Онофрійчук Вікторія Євгенївна
м. Могилів-Подільський
Фінанси
Дистанційне навчання – це дійсно прогресивна форма навчання, адже процес здобуття знань у ньому — це самостійна робота. Звичайно навчатися складніше, але якість здобутих знань — вища.
photo
Беседа Тетяна Олексіївна
м. Ромни
Правознавство
Так форма навчання для мене стала чимось новим і доволі цікавим – відчуваю себе дослідником. Добре, що у будь-який час можна завітати на сайт і зробити якесь завдання. На мою думку система дистанційного навчання добре удосконалена, у системі багато інформації, яка необхідна абітурієнту для вивчення предметів свого курсу. Незручності у користуванні системою дистанційного навчання у мене не виникали протягом вивчення дистанційного курсу. Дуже сподобалось навчатися на дистанційному навчанні. Так як я працюю у мене дуже мало часу на навчання, а з дистанційним навчанням мені дуже зручно, як є вільна хвилинка я заходжу на сторінку та опрацьовую матеріал. Велика Вам подяка за створення сайту дистанційного навчання.

Запитати у студентів

*

Поля відмічені * обов´язкові до заповнення

Twitter Yahoo! Facebook Google LiveHelp