Розширюємо географію співпраці

8 лютого ректор СумДУ Анатолій Васильєв та ректор Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» Олексій Нестуля підписали договір про співробітництво у сфері дистанційного навчання. Також у складі делегації наш університет відвідав директор інституту заочно-дистанційного навчання полтавського вишу.

Як пояснює директор Регіонального центру дистанційного навчання Юрій Зубань, угодою передбачений, перш за все, обмін досвідом між вишами. Полтавські колеги зможуть вивчити практику впровадження освітніх технологій, які напрацьовані й успішно використовуються в нашому університеті за десять років активної роботи в галузі дистанційної освіти.

Договором передбачена взаємовигідна співпраця у розробці технологій, навчальних веб-продуктів, нормативної документації та проведення спільної науково-методичної роботи щодо впровадження дистанційної форми навчання у навчальний процес.

Перспективним напрямком співпраці університетів мусить стати також об’єднання зусиль щодо розроблення дистанційних курсів та їх спільного використання у навчальному процесі, проведення спільних науково-методичних заходів.