СумДУ пишається

У театрі драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна відбулося свято обласного масштабу – «Перлини Сумщини», під час якого були підведені підсумки досягнень за 2011 р.

На цьому заході пролунав звіт про виконання облдержадміністрацією проекту «Нова Сумщина». Юрій Чмирь, голова адміністрації, наголосив на успіху будівництва різних медичних центрів на території регіону, вдосконаленні роботи на таких підприємствах як «Сумихімпром» та «Насосенергомаш».

Також відбулося нагородження видатних людей нашого краю. Небайдужі громадяни, кваліфіковані спеціалісти, досвідчені працівники, які протягом року, не покладаючи зусиль, працювали на благо свого регіону, його майбутнього, були вшановані та нагороджені своєрідними сувенірними перлинами. Захід відвідали представники з кожного району Сумської області

Один із цих відомих діячів – Васильцов Дмитро Вікторович, навчається в Сумському державному університеті на факультеті менеджмент. Це дійсно людина, з якої варто брати приклад. Васильцов Д. В. – уродженець Шостки, голова Шосткинського міського фізкультурно - спортивного клубу інвалідів «Інваспорт», неодноразовий переможець різноманітних спортивних конкурсів та спартакіад.

Після вручення символічної нагороди Ю. Чмирь сказав: « Дмитро Вікторович – справжня людина, якій притаманні неабияка сила та воля. Він подолав безліч труднощів, ми можемо ним пишатися».

Серед студентів СумДУ багато талановитих та відомих людей, які прославляють та відстоюють честь своєї альма-матер.

Такі заходи дійсно необхідні. Суспільство повинно знати людей, які турбуються про них. А небайдужі до оточуючих громадяни повинні знати, що їх праця на марна, що їх знають і про них піклуються.

**Автор**: Дмитренко Альона Василівна ЖТ-11