Американський професор переконує: дистанційне навчання – найпрогресивніша форма самоосвіти

Професор із Сполучених Штатів Сергій Бєлий зустрівся з викладачами та студентами факультету математики та інформатики Східноукраїнського університету ім. В. Даля та розповів слухачам про особливості системи освіти у США, зокрема, про систему дистанційного навчання у Troy University.

«Університет Трої зберігає вірність місцевих традицій, і його викладачі та консультанти особисто зацікавлені в успіху кожного студента. А завдяки Інтернету, за допомогою якого здійснюється процес
дистанційного навчання, студент має змогу бути незалежним та мобільним, має більше часу і багато інших бонусів», – розповів Сергій Бєлий.

Дистанційне навчання, наголосив професор, – це одна з найбільш прогресивних сучасних форм відкритої професійної самоосвіти без відриву від основної діяльності.