Українською English На русском
Центри дистанційного навчання

м. Ромни


Створений відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 18.01.2002 №30 “Про створення навчально-консультаційних пунктів заочної та дистанційної освіти Сумського державного університету”.

Керівник – відмінник освіти України,
Коваленко Сергій Петрович
Фахівець Роменського
навчально-консультаційного
пункту
Полежай Надія Андріївна
Бібліотекар
навчально-консультаційного пункту
Постол Тетяна Іванівна

Навчально-консультаційний пункт Сумського державного університету у м.Ромни для забезпечення своєї діяльності орендує приміщення у Роменського вищого професійного училища та Роменського коледжу КНЕУ ім. В.Гетьмана.

За час існування навчально-консультаційного пункту випущено понад 1200 висококваліфікованих фахівців, які працюють у різних галузях, обіймають провідні посади на підприємствах і в установах.

Навчально-консультаційний пункт має бібліотеку з читальним залом загальною площею 310 кв. метрів, що налічує 6250 примірників навчальної та методичної літератури. Інформаційно-бібліотечний комплекс, з яким з’єднана бібліотека НКП, має бібліотечні фонди місткістю понад 2,0 млн. примірників як на паперових, так і на електронних носіях.

З 2008 року за рішенням Міністерства освіти і науки України при НКП відкрито Локальний центр дистанційного навчання. Створено діючу систему дистанційного навчання. Обсяг, структура, якість підготовки студентів за дистанційною формою відповідають вимогам державного стандарту освіти, встановленого для освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста.

Наша адреса:

вул. Карла Маркса 44, м. Ромни, Сумська обл., 42700.

Телефони для довідок:

(248)21194

E-mail: vpu@romny.sumdu.edu.ua

Twitter Yahoo! Facebook Google LiveHelp