Українською English На русском
Центри дистанційного навчання

м. Прилуки


Створений відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 18.01.2002 №30 “Про створення навчально-консультаційних пунктів заочної та дистанційної освіти Сумського державного університету”.

Черніков Павло Іванович

Керівник навчально-консультаційного пункту – директор Прилуцького агротехнічного коледжу, доктор філософії в галузі освіти, почесний професор Міжнародної кадрової академії Черніков Павло Іванович.

За час існування навчально-консультаційного пункту випущено понад 1500 висококваліфікованих фахівців, які працюють у різних галузях, обіймають провідні посади на підприємствах і в установах.

Навчально-консультаційний пункт Сумського державного університету у м.Прилуки для забезпечення своєї діяльності орендує приміщення у Прилуцькому агротехнічному коледжі.

З 2009 року при НКП відкрито локальний центр дистанційного навчання. Обсяг, структура, якість підготовки студентів за дистанційною формою відповідають вимогам державного стандарту освіти, встановленого для освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста.

До послуг студентів клас, з наявністю Інтернету.

Наша адреса: Україна, Чернігівська область, 17500, м.Прилуки, вул. Київська, 178

Телефони для довідок: (04637) 3-14-87

Twitter Yahoo! Facebook Google LiveHelp