Українською English На русском
Центри дистанційного навчання

м. Охтирка


Створений відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 18.01.2002 №30 “Про створення навчально-консультаційних пунктів заочної та дистанційної освіти Сумського державного університету”.

Марущенко Віктор Андрійович

Керівник навчально-консультаційного пункту – директор ПП «Інженерний учбовий центр», кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки СумДУ, дійсний член Української інженерної академії наук Марущенко Віктор Андрійович.

За час існування навчально-консультаційного пункту випущено понад 2000 висококваліфікованих фахівців, які працюють у різних галузях, обіймають провідні посади на підприємствах і в установах.

З 2008 року за рішенням Міністерства освіти і науки України при НКП відкрито Локальний центр дистанційного навчання, створено діючу систему дистанційного навчання. Обсяг, структура, якість підготовки студентів за дистанційною формою відповідають вимогам державного стандарту освіти, встановленого для освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста.

До послуг студентів студентська соціальна служба, студентський Інтернет-клуб.

Наша адреса:

Україна

Сумська область

42700, м.Охтирка, вул. Жовтнева, 24

Телефони для довідок:

Заступник директора «Інженерного учбового центру» Станкевич Галина Миколаївна –тел. роб. (05446) 2-59-28, тел.моб. 0506926349

E-mail: info@ohtyrka.sumdu.edu.ua.

Twitter Yahoo! Facebook Google LiveHelp