Українською English На русском
Центри дистанційного навчання

м. Бар


Створений відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 18.01.2002 № 30 “Про створення навчально-консультаційних пунктів заочної та дистанційної освіти Сумського державного університету”.Керівник навчально-консультаційного пункту
Бурятинська Наталія Іванівна

Навчально-консультаційний пункт Сумського державного університету в м. Бар розташований на базі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського за адресою вул. Дзержинського 9, м. Бар, Вінницька обл. Телефон НКП: +38(04341)21491.

За час існування навчально-консультаційного пункту підготовлено понад 300 висококваліфікованих фахівців, які працюють у різних галузях, обіймають провідні посади на підприємствах і в установах.

З 2008 року за рішенням Міністерства освіти і науки України при НКП відкрито Локальний центр дистанційного навчання, створено діючу систему дистанційного навчання. Обсяг, структура, якість підготовки студентів за дистанційною формою відповідають вимогам державного стандарту освіти, встановленого для освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста.

Наша адреса:

майдан Грушевського 1, м. Бар, Вінницька обл., 23000.

Телефони для довідок:

+38(04341)21491

E-mail: info@bar.sumdu.edu.ua.

Twitter Yahoo! Facebook Google LiveHelp