Корисно знати (новини)

Дистанційне навчання – це сучасно

Про перспективи розвитку нової форми навчання розповідають директор Департаменту вищої освіти МОН України Юрій Коровайченко і ректор Сумського державного університету Анатолій Васильєв. Більш детальну інформацію можна знайти на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України(Газета "Освіта України" № 24 від 17.06.201).

Робота над унормуванням питань щодо дистанційної освіти триває

Сьогодні під головуванням Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника відбулося засідання робочої групи з розроблення проектів нормативно-правових актів щодо організації навчального процесу у вищих навчальних закладах за дистанційною формою навчання.

Договір про співпрацю в дії

У рамках договору про співробітництво у сфері дистанційного навчання із Полтавським університетом економіки і торгівлі Регіональний центр дистанційного навчання нашого університету вже успішно реалізовує Програму підвищення кваліфікації науково-педагогічних і педагогічних працівників з електронних засобів та дистанційних технологій навчання.

Вітаємо чарівних дівчат і жінок зі святом!

Наснаги, любові, весняного настрою й душевної теплоти! Нехай оточуючі дарують вам турботу й любов, а життя щодень відкриває все ширші горизонти й можливості. І звичайно ж, бажаємо вам прагнення пізнавати нове й зберігати вміння дивуватися!

Розширюємо географію співпраці

8 лютого ректор СумДУ Анатолій Васильєв та ректор Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» Олексій Нестуля підписали договір про співробітництво у сфері дистанційного навчання.

СумДУ пишається

У театрі драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна відбулося свято обласного масштабу – «Перлини Сумщини», під час якого були підведені підсумки досягнень за 2011 р.

Студенти дистанційної форми навчання СумДУ складають річні підсумкові тести онлайн

Регіональний центр дистанційного навчання завжди дбає про те, щоб зробити дистанційне навчання в нашому університеті ще доступнішим та зручнішим для студентів. Саме із цією метою введене підсумкове online-тестування, яке проводиться наприкінці весняного семестру й підбиває результати роботи студента за рік. Презентація нової розробки відбулася на Міжнародній науково-практичній конференції «Наукова діяльність у поєднанні з сучасними інформаційно-комп’ютерними технологіями – головний чинник інноваційного розвитку вищої освіти».

Гості зі вcієї країни та з-закордону познайомилися з можливостями online-студії

Регіональний центр дистанційного навчання взяв активну участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова діяльність у поєднанні з сучасними інформаційно-комп’ютерними технологіями – головний чинник інноваційного розвитку вищої освіти».

Американський професор переконує: дистанційне навчання – найпрогресивніша форма самоосвіти

Професор із Сполучених Штатів Сергій Бєлий зустрівся з викладачами та студентами факультету математики та інформатики Східноукраїнського університету ім. В. Даля та розповів слухачам про особливості системи освіти у США, зокрема, про систему дистанційного навчання у Troy University.

Учасники виставки «ІТ в освіті й сучасному суспільстві» ознайомилися з технологіями дистанційного навчання СумДУ

Як відомо, 2011 рік Указом Президента України проголошено Роком освіти й інформаційного суспільства. Саме в рамках заходів із реалізації цього Указу на базі виставкового центру «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати відбулася Міжрегіональна виставка-семінар «Інформаційні технології в освіті та сучасному суспільстві».