Українською English На русском
Вхід до системи
Забули пароль?
Опитування          Опитування

Абітурієнт-2016: варто спробувати!

Відкрита освіта: безкоштовний доступ до цінних знань


Сумський державний університет продовжує проект відкритого доступу до окремих дистанційних курсів, започаткований в червні 2013. Метою проекту є наочна демонстрація абітурієнтам і всім бажаючим можливостей сучасних технологій дистанційного навчання в СумДУ. Самостійно зареєструватися і випробувати технологію в дії може кожен бажаючий.Дистанцiйне навчання — це форма навчання з використанням комп’ютерних і телекомунiкацiйних технологiй, якi забезпечують iнтерактивну взаємодiю викладачiв та студентiв на рiзних етапах навчання i самостiйну роботу з матерiалами iнформацiйної мережi.

Ми пропонуємо найзручнішу і найдоступнішу форму здобуття вищої освіти в одному з найпрестижніших університетів України. Це ідеальне рішення для тих, хто віддає перевагу сучасним інформаційним технологіям в освіті та цінує свій час.

Дистанційне навчання в нашому університеті дає студентам можливість цілодобового доступу до навчальних матеріалів, постійну підтримку й консультації викладачів та методистів, online відеолекції, віртуальні тренажери та інші технологічні рішення для забезпечення ефективного процесу навчання.

Приєднуйтесь до нас!
Потрібна допомога?